Vyberte kraj alebo okres s donáškou, alebo vyhľadajte pizzériu/jedlo.

PomocníkOtázka: Ako sa môžem zaregistrovať?

V pravom hornom rohu obrazovky kliknite na odkaz Zaregistrovať sa. V otvorenom okne pozorne a pravdivo vyplňte všetky údaje, ktoré sú od Vás vyžadované a stlačte tlačidlo "Zaregistrovať".

Ak ste vyplnili všetky polia tak na zadané telefónne číslo systém odoslal heslo, ktoré použijete pri prvom prihlásení sa do účtu.

Zároveň bola na Vašu emailovú adresu odoslaná informácia o registrácii.

Otázka: Neprišla mi registračná sms, čo mám robiť?

V ojedinelých prípadoch môže trvať doručenie sms niekoľko minút. Prosím vyčkajte cca 15 minút a počas tejto doby skontrolujte svoj email, na ktorý bola odoslaná správa o registráci a tu skontrolujte, či ste telefónne číslo zadali v správnom tvare (09AABBBCCC). Ak je číslo zadané správne a ani po 15 minútach Vám sms nebude doručená, kontaktujte nás.

Otázka: Je registračná sms bezplatná?

Áno, registračná sms, ktorú systém odošle na Váš mobilný telefón je bezplatná.

Otázka: Kedy a kde sa môžem prihlásiť?

Prihlásiť sa môžete prakticky kedykoľvek po registrácií - v hornej časti obrazovky je odkaz Prihlásiť sa. V pravej časti otvoreného okna zadajte svoje telefónne číslo a heslo tak ako ste ich vložili pri registrácii.

Po prihlásení odporúčame zmeniť svoje heslo.

Otázka: Ako sa odhlásim zo systému?

V prípade nečinnosti Vás systém automaticky odhlási po cca 30 minútach. V prípade že chcete vykonať manuálne odhlásenie, kliknite vo vrchnej časti ktorejkoľvek stránky na odkaz odhlásiť.

Tento odkaz sa zobrazí ihneď po prihlásení v pravo hornej časti každej stránky.